Dlaczego warto zdecydować się na długoterminowy wynajem samochodów?

0
970

Poszerzanie floty samochodowej firmy to często niełatwe i kosztowne zadanie, które wymaga przemyślanej inwestycji. W niektórych przypadkach nie ma też potrzeby zakupu samochodów na stałe – są one bowiem potrzebne jedynie uzupełniająco na określony czas. Wówczas idealnym rozwiązaniem jest wynajem pojazdów.

Samochody, które nie zamrażają twoich firmowych środków

Środki firmowe wykorzystywane są na wiele różnych działań inwestycyjnych. Jeśli zatem masz ich kilka w planach, na pewno nie będziesz chciał przedwcześnie zamrażać swoich pieniędzy. Niestety, nakłady na kupno samochodów często są bardzo wysokie, dlatego niewielu przedsiębiorców jest gotowych na jednorazowy zakup wielu pojazdów.

Wynajem długoterminowy samochodów jest rozwiązaniem, które eliminuje konieczność wysokiej inwestycji. Zapewnia możliwość korzystania z pojazdów, które w pełni odpowiadają oczekiwaniom firmy, a jednocześnie wymaga uiszczania tylko stałej, niewysokiej kwoty. Dzięki temu z łatwością można wygospodarować na nią środki firmowe i wliczyć ją do stałych kosztów utrzymania przedsiębiorstwa. Jest to więc znacznie mniej obciążające rozwiązanie niż klasyczna inwestycja i zakup samochodów.

Tylko na ten czas, kiedy rzeczywiście potrzebujesz samochodów

Być może twoja firma jedynie okresowo potrzebuje większej floty samochodów. W takim przypadku zakup dodatkowych pojazdów nie wydaje się odpowiednim rozwiązaniem, ponieważ wymaga wysokich nakładów przy minimalnym późniejszym wykorzystaniu zakupionego sprzętu. Aby nie popaść w taką sytuację, warto skorzystać w możliwości wynajmu – dzięki temu samochody trafią w ręce firmy tylko na określony czas, a koszty będą znacznie mniejsze. To proste rozwiązanie: wypożyczasz auta na taki czas, na jaki potrzebujesz, a potem możesz z nich zrezygnować.

Pełna obsługa floty

Nie lubisz angażować się w obsługę floty? Nie masz czasu na przeglądy, wymianę opon, serwisowanie czy doglądanie wszystkich niezbędnych szczegółów? W takim razie wynajem to idealne rozwiązanie dla ciebie, które pozwoli ci uniknąć nie tylko zawyżonych nakładów finansowych, ale i wymagających zadań.

Pełna obsługa floty gwarantowana przez wynajmującego obejmuje między innymi serwis samochodów i ich ogumienia, przechowywanie opon zimowych, niezbędne przeglądy czy naprawy. W ramach usługi wszystkie te działania prowadzone są w trybie door-to-door, bez angażowania przedsiębiorcy, a jedynie z udziałem osób należących do firmy wynajmującej pojazdy.

Pełna obsługa to także likwidacja szkód, gwarancja ubezpieczenia oraz usług dodatkowych, takich jak assistance. Dzięki temu niezależnie od tego, gdzie i w jakich okolicznościach się znajdziesz, zawsze uzyskasz odpowiednią pomoc.

Te wszystkie zalety sprawiają, że wynajem długoterminowy to atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców, którym zależy na wygodnych, szybkich i kompleksowych rozwiązaniach za atrakcyjne ceny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here