Prezent dla kontrahentów biznesowych

Rocznica założenia firmy, podpisanie ważnych umów handlowych czy rozpoczęcie współpracy – wiele okazji biznesowych wymaga odpowiedniej oprawy. Warto wzmocnić więzy handlowe i przygotować pamiątkę, która nie będzie sztampowa i na długo zapadnie w pamięci osób obdarowanych.

Personalizowane monety – elegancki i wytrzymały prezent

Monety okazjonalne stworzone pod konkretne wydarzenie z logiem Firmy oraz datą to unikatowa pamiątka, która często towarzyszy takim okazjom jak rocznica powstania Firmy, miasta czy gminy. Obdarowane nią osoby czują się wyróżnione tym eleganckim gadżetem, który świetnie prezentuje się w etui na firmowym biurku czy gablocie. W porównaniu do dyplomów moneta jest bardzo wytrzymała – nie zginie w nadmiarze dokumentów i papierów oraz nie będzie zbierać kurzu jak statuetka. Jej niewielkie gabaryty także przemawiają na korzyść monet – pamiątka nie będzie trudna do przewiezienia w transporcie po imprezie, a także bez najmniejszych problemów, osoba obdarowana znajdzie dla niej odpowiednie miejsce.

Jaki rodzaj monet wybrać?

Firmy zajmujące się wybijaniem monet przed złożeniem zamówienia będą wymagały podania wymiaru oraz preferowanego materiału, który ma zostać użyty do wytworzenia monety.

Wymiar:

Monety okazjonalne najlepiej prezentują się w wymiarze średnicy 23 mm, czyli 1 złotówki.

Materiał:

Monety okazjonalne zazwyczaj wykonywane są z mosiądzu, a Klient może dodatkowo wybrać jaka powłoka galwaniczna zostanie użyta. Od niej zależy cena monet (najtańsze są te wykonane bez powłok, następnie wykonane z niklu, mosiądzowane, posrebrzane oraz pozłacane). Złote monety posiadają 3 mikrony prawdziwego 24-karatowego złota, co sprawia, że monety pozłacane robią największe wrażenie na obdarowanych kontrahentach.

Jak stworzyć spersonalizowaną monetę?

Producenci monet znacznie ułatwiają sam proces tworzenia projektu. Na stronie internetowej – https://www.producentmonet.pl/ można samemu za pomocą łatwego kreatora stworzyć swoją własną monetę. Jeśli czynność ta sprawi nam problem, Firma oferuje wsparcie i pomoc grafika, który zrobi dla nas indywidualny projekt. Jest on niezbędny, aby móc wykonać próby oraz zatwierdzić zamówienie do realizacji. Zazwyczaj jednak projekt nie sprawia Klientom większych problemów, szczególnie jeśli są pewni, co chcą zawrzeć na monecie.

Personalizowane monety – ile kosztują?

Sam proces wytworzenia monet jest bardzo czasochłonny i wymaga wielu precyzyjnych czynności. Dlatego minimalne zamówienie to zazwyczaj 200 sztuk, a cena zależy od takich czynników jak:

  1. ilość zamawianych monet,
  2. rozmiar monet (max. średnica to 40 mm)
  3. materiał i powłoki, z jakiego wykonane są personalizowane monety.

Aby wycenić zamówienie, warto wcześniej skontaktować się z producentem monet, który wyjaśni, w jaki sposób zaprojektować monety, a także przybliży orientacyjny czas realizacji zlecenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here